TESLİMAT VE İADE

İspanyolcu.com sitesi üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler sitemizin garantisi altındadır. Satın aldığınız eğitim programı ile beraber yollayacağımız fatura, bu eğitim programı için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

  1. Ödeme ve Teslimat

Eğtim programımızın ödemesi içinsitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

  1. Satın Alınan Ürün Bedeli Ödenmez İse:

Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

  1. Cayma Hakkı

Uzaktan eğitim paketine online gerçekleştirilen kayıtlar sonrasında iade ve iptal şartları şunlardır:

Satın aldığınız uzaktan eğitim ürününün, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 3 (üç) güniçerisinde ispanyolcu.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ürün Bedelinin %20’si + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Satın aldığınız ve kullandığınız eğitim ürünü (Geçen süre için) için iade yapılmamaktadır. Ayrıca Satın aldığınız video eğitim ürünü için iade yapılmamaktadır.

Eğer etkinliğin başlayacağı tarihten önce iptal durumu talep edilirse toplam ücretin %20’si oranında kesinti yapılır.

  1. Cayma Hakkının Kullanılmayacağı Durumlar

Eğitim detay sayfasında iade şartı ile ilgili özel bir şart belirtilmişse yukarıdaki durum uygulanmaz. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek kopyalanabilir yazılım ve programlar ve her türlü eğitim-öğretim faaliyetleri için cayma hakkı kullanılamaz. Yani her türlü eğitim ve öğretim faaliyetleri, seminer, kurs vb. eğitim sonrasında verilen bilgiler geri alınamayacağı için iade edilemez, ücret   iadesi yapılmaz. Kapora bedeli ücret iadesi yapılmaz. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına   ilişkin hükümlere tabi değildir ve bu ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.

  1. Satıcının Cayma Hakkı Bildirimi Yapılacak İletişim Bilgileri:

ŞİRKET 

Firma Ünvanı: Sedat Yusuf Ergüneş – Yergunes Yazılım

Adres: Naci Kasım Cad. Mehtap Sk. Baran Sitesi A/3 Blok Daire: 3 Bahçelievler/İstanbul

E-posta: hola@ispanyolcu.com

Tel: +90 (538) 827 21 47

  1. Cayma Hakkının Süresi

Alıcının, satın aldığı online bir hizmet olduğu için bu süre 3 (üç) gündür. Cayma hakkı süresi sona erdikten sonra alıcı cayma hakkını kullanılamaz.

Cayma hakkının kullanılması için 3 (üç) günlük süre içinde SATICI’ ya iadeli taahhütlü posta veya e – posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde olması şarttır.

  1. Cayma Hakkının Kullanımı: 

ALICI’ ya teslim edilen eğitim programının faturası, (ya da satıcıya ödeme yapıldığını belirten banka dökümü) ve iade formu ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir.