Merhaba İspanyolcu Ailesi! Hadi Tanışalım!

2
Konu başlatıcı

Merhaba sevgili İspanyolca dostları! 🎉

 

Öncelikle sıcak bir hoşgeldiniz demek istiyoruz! İspanyolca öğrenme serüvenine çıkan herkese, bu güzel ve dostane topluluğumuza katıldığınız için teşekkür ederim. Bu kategori, yeni dostluklar kurabileceğiniz ve İspanyolca öğrenme hikayenizi paylaşabileceğiniz samimi bir alan.

 

Hadi, başlayalım ve birbirimizi tanıyalım! Kendinizi kısaca tanıtarak başlayabilirsiniz. İsim, yaş, şehir, İspanyolca öğrenme seviyeniz ve İspanyolca öğrenmeye başlama nedeniniz gibi bilgileri paylaşabilirsiniz. Ayrıca, İspanyolca öğrenirken karşılaştığınız zorluklar ve başarılarınızı da paylaşarak, hepimizin birbirine ilham verebileceği ve destek olabileceği bir ortam yaratalım.

 

Ben başlayayım: İspanyolcu platformunun yöneticisi olarak sizlere yardımcı olmak için buradayım. Ben de sizler gibi İspanyolca'yı severek öğreniyorum. İspanyolca öğrenmeye başlamamın nedeni, İspanyol kültürüne ve diline olan ilgim ve seyahatlerimde daha fazla insanla iletişim kurabilme isteğim.

 

Şimdi sıra sizde! Hadi tanışalım, yeni arkadaşlıklar kuralım ve İspanyolca öğrenme serüvenimizi birlikte sürdürelim. 🌟

 

Hoş geldiniz ve başarılar dilerim! 🤗

Sevgiler.

1 Yanıt
0

@ispanyolcu Merhaba Ben Emine. İspanyolcu adminlerinden biriyim. İspanyolcu sayesinde İspanyolca öğrenmeye başladım. Henüz başlangıç seviyesindeyim ama her geçen gün kendimi geliştirdiğimi hissediyorum. İspanyolca öğrenme sebebim, İspanya'ya seyahat etmek ve yerel halkla daha iyi iletişim kurmak istemem. Şimdiye kadar en büyük zorluklarım gramer kuralları ve kelime dağarcığımı genişletmek oldu ama benim için en büyük başarı, artık kısa bir konuşma yapabilmem ve basit cümleleri anlayabilmem. Umarım burada, İspanyolca öğrenme yolculuğumda benim gibi diğer öğrencilerle tanışır ve birbirimize destek olabiliriz!

Cevap